Poradňa

 • Ebajk - zimná požičovňa: "Fat-ebajkovanie je skvelý zimný šport"

  Ebajk - zimná požičovňa: "Fat-ebajkovanie je skvelý zimný šport"

  Fat-ebike, snow-ebike alebo len ebajk s „tlstými pneumatikami". Stále je to elektrobicykel s extrémne širokými plášťami na jazdu po snehu, blate, piesku, štrku či šmykľavých povrchoch. S príchodom zimnej sezóny dostáva fat-ebike príležitosť ukazať svoj pravý potenciál. V najväčšom centre
  13.12.2015
  3849x
 • Správne nastavenie odpruženia

  Správne nastavenie odpruženia

  Viete ako správne nastaviť odpruženie na celoodpruženom bicykli? Pozrite si ako správne hustiť zadný tlmič a vidlicu vášho MTBčka, aby ste si dobre zajazdili a nezničili seba, alebo svoj bike.
  11.12.2015
  5918x
 • BAJKULA – tip na vianočný darček

  BAJKULA – tip na vianočný darček

  Milí priatelia, okrem pretrvávajúcich zliav na množstvo bicyklov na predajni, má pre vás bajkula aj tip na vianočný darček – nové štýlové mestské bicykle ELECTRA a praktické ľahké skladačky značky DAHON.
  10.12.2015
  2686x
 • Ako odmastit brzdu v teréne bez servisu

  Ako odmastit brzdu v teréne bez servisu

  Ak sa vám ešte nestalo, že ste si zamastili brzdu, buďte radi. Ak sa vám to však stane niekde vonku v lese.. Aj na to je trik. Pozrite si ako sa zachovať v tejto situácii.
  8.12.2015
  4800x
 • Ako zazimovať bicykel

  Ako zazimovať bicykel

  Sezóna nám končí a nie všetci jazdíme na biku aj v zime. Pozrime sa na to, ako zazimovať bike, ako by mala vyzerať údžba biku pred zimou a či treba servisovať bike aj pred zimou.
  3.12.2015
  5014x