Na jeseň stavte na kombináciu horčík, vitamín B a máte vyhraté.

Zmeny v práci, v škole, v športových návykoch môžu na jeseň spoločne so zvýšenými nárokmi tela na zmeny počasia potrápiť nejedného z nás. Stavte na kombináciu horčík, vitamín B a máte vyhraté.


Vitamíny skupiny B prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a zabezpečujú optimálnu funkciu imunitného systému. V kombinácii s horčíkom sú dvojicou, ktorá pomáha v časoch zvýšeného stresu, telesnej či duševnej námahy.

Pri strese a emočnej záťaži sa v takomto období okrem hormónov (napríklad adrenalínu) vo veľkej miere spotrebúva aj horčík. Jeho zvýšený prísun sa prejaví lepšou schopnosťou koncentrácie a vyššou výkonnosťou. Aj preto sa horčíku hovorí antistresový minerál.

Horčík a vitamíny B nájdete nielen v tabletkovej forme, ale aj v minerálnej vode Magnesia s novou príchuťou – brusnica. Výbornú chuť a dostatočný obsah prírodného horčíka dopĺňa po novom v minerálnej vode Magnesia aj receptúra s vitamínmi B3, B6 a B12. Chuť brusnice jej dodáva ovocná šťava z tejto superpotraviny. Neobsahuje ani umelé sladidla, ani konzervanty.

cena 1,5l je 0,85 EUR.

www.magnesia.sk

Buďte s nami v kontakte

Komentáre