Kenzel Q(kju:) MTB series

Pokiaľ patríte medzi skupinu cyklistov, ktorí jazdia nielen v teréne, ale aj po cestách a chcú si zachovať spoľahlivý výkon, rýchlosť bez námahy a pohodlie, potom je pre Vás ideálnou voľbou „horák" od slovenskej značky Kenzel.


Ľahkosť, hladkosť, rýchlosť a vysoká kontrola počas celej jazdy sú kľúčovými vlastnosťami horských bicyklov Kenzel Q(Kju:) MTB series. Ľahkosť je zabezpečená dvakrát stenčeným rámom z hliníkovej zliatiny a dokonalou geometriou. Hladkosť a vysokú kontrolu nad rýchlosťou zaisťuje radenie so širokou škálou možností podporované precíznymi hydraulickými kotúčovými brzdami.

S pevnou konštrukciou, precíznym ovládaním s ním poľahky zdoláte aj náročný terén.

Kenzel Q(kju:) slúži pre odvážne výkony pretože jazdí rýchlejšie ako bije vaše srdce počas adrenalínovej jazdy. Zaobstarajte si Q(kju:) a uvidíte, že vaša investícia do skvelého bicykla bude mať návrat v podobe športových výkonov.

Kenzel Q(kju:) v sebe zahŕňa širokú škálu modelovej rady na 29" aj 27,5" palcových kolesách vo viacerých veľkostiach a v štyroch farebných kombináciách rozdelených podľa komponentov do modelov Q900, Q700, Q500, Q300 a Q100.

Viac na: www.kenzel.sk

Buďte s nami v kontakte

Komentáre