Kenzel Detská zóna - pretekajú aj najmenší

Decká si Birell BikeFest užívali vo vlastnej, nadupanej zóne

Na detskom pumptracku si to rozdali najmenší borci.

Výsledky:
KENZEL Detské preteky A: 2 – 3 roky

1. Ella Trochanová 00:56:01
2. Jakub Ďurec 00:58:01
3. Samuel Cvik 00:58:03
4. Lukáš Vachal 00:58:09
5. Nikolas Čelko 1:03:07
6. Markéta Janíčková 1:05:08
7. Jarko Repta 1:07:04
8. Timotej Šatka 1:10:01
9. Brunko Páneš 1:11:07
10. Oliver Bečák 1:17:00
11. Oliver Lackovič 1:17:03
12. Matias Vavro 1:17:08
13. Šimonko Kyška 1:30:06
14. Zuzana Zabadalová 1:32:04
15. Gabriela Hupková 1:32:07
16. Eva Pechová 1:33:02
17. Miško Pabiš 1:35:04
18. Mia Valková 1:36:08
19. Nina Tehláriková 1:37:07
20. Alica Pechová 1:38:05
21. Agátka Buziková 1:40:02
22. Viktória Diva Beňo 1:40:03
23. Ella Kontšeková 1:42:00
24. Nikola Košíková 1:48:00
25. Alžbeta Bátorová 1:56:08
26. Ema Privozniková 2:01:00
27. Filip Adam 2:05:07
28. Alexandra Mikolajová 2:16:00
29. Juraj Čaniga 2:20:09
30. Andrejka Reznaková 2:27:03
31. Sára Tahová 2:31:03
32. Matúš Mosin 2:33:01
(91 1:03:01)
(99 2:15:02)
(100 1:33:04)

KENZEL Detské preteky B: 4 – 5 rokov

1. Oliver Pecho 00:17:17
2. Dávid Svitok 00:17:86
3. Dominik Kľúčik 00:20:10
4. Samuel Filip 00:20:54
5. Lukáš Rojkovič 00:22:31
6. Jaroslav Sivák 00:24:00
7. Kristínka Smolková 00:24:35
8. Oliver Božík 00:24:50
9. Štefan Matocha 00:24:83
10. Nikolas Madžo 00:25:29
11. Oscar Vaňura 00:25:32
12. Richard Adamík 00:25:76
13. Grétka Evinicová 00:26:26
14. Rastislav Németh 00:27:47
15. Lukáš Možucha 00:27:57
16. Adrián Šicko 00:28:80
17. Michal Janičer 00:30:98
18. Dávid Mikolaj 00:31:94
19. Filip Zviechovec 00:32:43
20. Matej Valeši 00:34:85
21. Alex Valek 00:36:79
22. Nina Studená 00:38:25
23. Daniel Gabriel 00:40:58
24. Nicolas Schwarzkopf 00:46:22
25. Tomáš Harvan 00:47:99
26. Romanko Kontšek 00:50:73
27. Filip Jančuška 00:50:74
28. Emma Striežencová 00:53:13
29. Michal Vražel 1:10:00
(497 - 1:14:00)
(16 - 00:51:35)

KENZEL Detské preteky C: 6 – 7 rokov

1. Dušan Estergájoš 00:31:66
2. Richard Šicko 00:32:42
3. Šimon Matiaško 00:32:50
4. Matej Vanek 00:34:32
5. Alžbetka Pabišová 00:34:81
6. Peter Szepolgy 00:35:46
7. Tatiana Kurnická 00:36:47
8. Vilko Pečit 00:37:14
9. Veronika Gabrielová 00:37:16
10. Viliam Lichý 00:37:48
11. Samuel Výboh 00:38:07
12. Ondrej Slivka 00:38:65
13. Dominik Šutovsky 00:40:20
14. Adam Kadlecaj 00:42:08
15. Michal Masár 00:42:40
16. Vikina Juríková 00:42:86
17. Oliver Kľúčik 00:43:86
18. Jakub Minka 00:44:92
19. Nikolaj Dynnikov 00:46:20
20. Alexandra Šulkova 00:46:86
21. Dávid Lukáč 00:46:99
22. Oliver Fabien Kuchta 00:49:66
23. Marwan Taha 00:52:82
24. Jakub Jančuška 00:54:72
25. Adam Andrášik 00:56:11
26. Laura Mimlichová 1:00:11
27. David Jelčic 1:07:76

KENZEL Detské preteky D: 8-10 rokov

1. Marek Minota 00:29:90
2. Ivan Mašár 00:31:02
3. Dávid Hulala 00:31:32
4. Vanesa Šatková 00:31:48
5. Ondrej Bartovič 00:32:47
6. Samuel Pabiš 00:33:81
7. Alex Maderič 00:36:85
8. Sabina Siraková 00:38:77

mg8630.JPG
mg8639.JPG
mg8633.JPG
mg8629.JPG
img5210.JPG
img5214.JPG
img5205.JPG
img5395.JPG
img5217.JPG
img5449.JPG
img5400.JPG
img5405.JPG

Buďte s nami v kontakte

Komentáre