DMT D5 cestné tretry

Štýlová tretra pre stredne pokročilých jazdcov, poskytuje ideálny balans medzi komfortom, štýlom a cenou. Základom tretry je kompozitná podrážka spevnená sklenenými vláknami, ktorá prináša výborný pomer medzi prenosom sily a komfortom.


Vymeniteľný opätok pomáha predĺžiť jej životnosť. Zvršok je vyrobený z mikrovlákna a vnútornej 100% polypropylénovej stielky, čo má za následok, dobrý odvod vlhkosti, tvarovú stálosť.

Externé spevnenie päty, stabilizuje chodidlo počas pedálovania a zlepšuje prenos sily. Upnutie chodidla je zabezpečené pomocou otočného systému BOA, ktorý pomocou takmer plynulého uťahovania nylónovej struny, zabezpečuje presné a komfortné upnutie chodidla.

Matná povrchová úprava podtrhuje štýlový a decentný dizajn. Tento model je ponúkaný aj v špeciálnej dámskej verzii, ktorá nielen veľkosťami, ale i celkovým spracovaním rešpektuje anatómiu dámskeho chodidla.

Tri farebné varianty pre pánov – čierna, biela a fluo žltá a jedna dámska – fluo ružová. Veľkosti od 37 až po 48. Hmotnosť 260gr (veľkosť 41).

Cena: 139€

http://skprofibike.sk/dmt/cestne-tretry-3/d5

Buďte s nami v kontakte

Komentáre