Dámsky crossový elektrobicykel Devron 28162

Ste fanúšikom celodenných cyklotrás a hľadáte bicykel s extrémnou výdržou batérie? V tom prípade sa zoznámte s horúcou novinkou roku 2017 - dámskym crossovým elektrobicyklom Devron 28162 s dojazdom až 250 km.


Nový model sa môže pochváliť vysoko kapacitnou batériou s článkami Panasonic. Zaručuje výpomoc až na 110 km určenej trasy. Ak sa chystáte na dlhšie cesty, model je vybavený náhradnou batériou s dojazdom až 140 km. Vďaka šikovným rozmerom ju môžete ľahko preniesť v batohu. Jednoduchý systém vám umožní vymeniť batériu rýchlo a kdekoľvek.

Crossový elektrobicykel Devron 28162 sa môže pýšiť aj ďalšími výbornými parametrami. Ľahký hliníkový rám, vidlica Suntour so zdvihom 63 mm a kvalitné komponenty od značky Shimano poskytujú dlhodobý výkon a ideálnu tuhosť. Páčkové prevody s 24 stupňami sú charakteristické svojím intuitívnym ovládaním. Panel s LCD displejom poskytuje užívateľovi všetky potrebné detaily o jazde. Dámsky crossový elektrobicykel Devron 28162 je navrhnutý tak, aby zvládol každú cyklistickú trasu a je dostupný na inSPORTline.sk!

Buďte s nami v kontakte

Komentáre