BBB BHE-58 enduro/trail prilba ORE

Novinkou medzi BBB prilbami je model ORE, ktorý sleduje moderné trendy v enduro a trailovom jazdení. Svieže a trendové farebné kombinácie i dizajn vás určite zaujmú.

Vysoký štandard bezpečnosti je daný nie len technológiou výroby InMolding a hlbším usadením na temene a spánkoch, ale i plnou vrchnou stranou a bočnými stenami prilby, ktoré ešte výraznejšie chránia hlavu jazdca v najviac zraniteľnejších zónach.

Týmto však netrpí ventilácia a odvetranie hlavy, ktoré je zabezpečené 12-timi mohutnými otvormi vpredu i vzadu, cez ktoré prúdi dostatočné množstvo vzduchu.

Veľký šilt je výškovo nastaviteľný a k prilbe je pripnutý štýlovými hliníkovými cvokmi. O príkladné usadenie na hlave sa stará nastavovací systém TriFit, ktorý sa jednoducho ovláda nastavovacím kolieskom a je i výškovo nastaviteľný.

Veľký diel komfortu poskytujú i funkčné výstelky, ktoré dobre odvádzajú pot a dajú sa jednoducho prať v práčke. Farebné popruhy na upnutie prilby na hlave dotvárajú jej dizajn. Prilba Ore prichádza na trh v štyroch farebných variantoch – čierna, červeno/bordová, šedo/oranžová a zelená mätová/ žltá a v dvoch veľkostiach: M( 55-58cm) a L (58-62cm).

Cena: 89,95€

shop.skprofibike.sk

Buďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre